Фотогалерея
А який Ваш улюблений шоколад?
Молочний з горішками
Шоколад з різноманітними начинками
З мигдалем
З імбиром
Екстра молочний
З перцем
З карамеллю
З алкогольними начинками
Екстра чорний
З кокосом
З цукатами
Білий шоколад
Чорний з горішками
Гарячий шоколад
Чорний з ізюмом
Пористий

АНДРІЙ САДОВИЙ: НЕМА БІЛЬШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ, НІЖ ШМАТОЧОК

СПРАВЖНЬОГО СМАЧНОГО ШОКОЛАДУ


Інтервю з Андрієм Садовим — мером міста Лева.

— Львів — столиця фестивалів. Зараз місто готується до чергового фестивалю — Свята Шоколаду. А чим це свято є для Вас?

— У тому, що Львів — культурна столиця України, вже не сумнівається ніхто. Ми разом обрали наш пріоритет — людину, її гармонійний розвиток. Приємно, що індустрія туризму нам дає великий плюс у цьому.

Хороший львівський продукт — кава, шоколад — це ще одна причина приїхати у наше місто і залишити тут гроші. Думаю, що всі львів’яни люблять шоколад. Однак, не всі у цьому зізнаються. Тому особливо приємно ласувати ним на святі.

 

— На Вашу думку, львівянам цікавий фестивальний Львів? На скільки корисні фестивалі для міста і його мешканців?

— Кожен фестиваль у Львові — це позитивна атмосфера, цікаві атракції як для львів’ян, так і для гостей нашого міста. Кожен гість, окрім того, що відвідує наші заходи, купує сувеніри, смакує львівську каву і шоколад, живе у готелі чи хостелі, користується громадським транспортом. А це все — доходи до міського бюджету, нові робочі місця для наших мешканців, розвиток міста. Я неодноразово наводив приклад Австрії, де 10% всієї економіки на сьогодні складає туризм. Ця невеличка країна на сьогодні посідає 9 місце в світі за кількістю туристів (20 мільйонів) зі щорічним доходом близько 20 мільярдів доларів.

 

— Однозначно, такі заходи, як Свято Шоколаду, приваблюють багатьох туристів до одного з найромантичніших міст — Львова. А Ви часто відчуваєте цей дух романтики, який витає у нашому місті?

— У Львові все унікальне, цікаве, неповторне.Архітектура, вузенькі вулички, викладені бруківкою, затишні кав’ярні. Але найбільша цінність — це самі львів’яни. Завжди такі гостинні, привітні, щирі та відкриті.

“Львів відкритий для світу і привітний для людей” — гасло нашого міста, у якому усе сказано. Цю атмосферу важко передати словами. Хто хоч раз побував у Львові, я переконаний, на завжди у нього закохався…

 

— Які солодощі були Вашими улюбленими в дитинстві, і яким надаєте перевагу зараз?

— Нема більшого задоволення, ніж шматочок справжнього смачного шоколаду. Особливо такого, як роблять у Львові. Не секрет, що саме львівські солодощі завжди найбільше цінувались в Україні йу світі. Як і всі діти, в дитинстві любив солодощі.

 

— Який шоколад Ви любите найбільше?

— Справжній чорний шоколад.

________________________________________________________________________________________________

НАТАЛКА КАРПА: НЕ МИНАЄ І ДНЯ, ЩОБ Я НЕ СКУШТУВАЛА ШОКОЛАДУ


Інтервю з Наталкою Карпою — Королевою Шоколадного Міста на VI Національному Святі Шоколаду.

— Яке місце займає шоколад у житті Королеви Шоколадного Міста?

— Можна з певністю сказати, що я — справжня солодкоїжка. Не минає і дня, щоб я не скуштувала шоколаду. Ми інколи жартуємо з продюсером, що наша любов до шоколаду настільки велика, що ми навіть втілили її у нашій творчості, адже один з наших підопічних гуртів так і називається — “Шоколадка”.

А насправді, невеличкий шматочок шоколаду завжди підніме настрій і якщо ти втомлена чи засмучена, то шоколад підніме твій тонус і додасть тобі бажання жити, творити і любити. Тож мене з легкістю можна назвати шоколадоманкою.

 

— Чи важко бути Королевою? І взагалі, як це бути Королевою Шоколадного Міста?

— Бути Королевою Шоколадного Міста дуже достойно. Це викликає казкові емоції, нагадує дитинство та дива.

 

— Шоколад супроводжує Вас із самого дитинства? Які солодощі Ви любили найбільше?

— У пам’яті закарбувалася мить, коли в мене всі руки, все обличчя, вся сукня були в шоколаді. Особливо, коли час від часу ми з подругами куховарили і намагались перетворити плитку шоколаду в справжній гарячий шоколад, то в шоколаді була не лише я, а й вся кухня. Але це було неймовірно весело та смачно.

 

— А якому шоколаду надаєте перевагу зараз?

— Кажуть, що треба їсти чорний шоколад, оскільки він корисний. І правду кажучи, коли мені потрібно підготуватись перед кліпом чи сольним концертом, привести себе у форму, я ніколи не відмовляюся від шоколаду і, звісно ж, їм чорний. Але, насправді, мій улюблений — молочний з мигдалем чи горішками.

 

— Під час Свята Шоколаду у Львові витає дух романтики. А яке місце романтика займає у Вашому житті?

— Я — надзвичайно романтична особа. Подарунки, які я роблю друзям і близьким мені людям, завжди носять романтичний характер. І я сама дуже ціную подарунки, в яких є певна часточка романтики. У багатьох моїх піснях переважає дух романтики. І взагалі, я не уявляю свого життя без неї, адже вона допомагає нам мріяти, надає крила, надихає. А Львів — саме по собі романтичне місто, а я — його частинка, львів’янка.

 

— Чого б Ви побажали Святу Шоколаду та нашим читачам?

— Бажаю Святу Шоколаду і далі радувати Львів та Україну загалом і, звісно ж, виходити на міжнародну арену, завойовувати нові простори. А читачів запрошую завітати до нас на Свято, щоб забрати частинку цього шоколадного дива з собою додому.

_________________________________________________________________________________________________


ШОКОЛАДКА: БЕЗ ШОКОЛАДУ НІКУДИ

Гурт “Шоколадка” — це перший гурт, що поєднує Україну та Камерун! Коли на сцену виходить українка з латиноамериканською зовнішністю та камерунець, який вільно співає та говорить українською, публіку просто розриває на частини!


Інтервю з учасниками гурту “Шоколадка” — Галею та Яном.

— Назва вашого гурту неймовірно шоколадна. Як прийшла ідея назви Шоколадка?

Галя: — Ідея належить нашому продюсеру. Йому приснився дует “Шоколадка”. Він зранку подзвонив мені, вже знаючи, назву, концепцію і те, хто буде частинками дуету.

— А яке місце шоколадзаймає у вашому житті?

Галя: — Я без шоколаду нікуди, хоча в моїй професії потрібно себе стримувати.

Ян: — Шоколад створює хороший настрій.

Галя: — Насправді, я обожнюю шоколад, і відмовитись від нього — це щось абсолютно неможливе для мене. До речі, Ян до солодощів байдужий. Він надає перевагу справжній українській кухні — борщу. А от я — солодка.

— Який шоколад любите найбільше?

Ян: — Білий.

Галя: — Молочний. (кажуть навперебій) Мені подобаються смугленькі хлопчики, тому молочнийJ

— Дует“Шоколадка” співає переважно про любов. Чому саме цю тематику обрали?

Галя: — Бо без любові нікуди. Ми співаємо не лише про любов, а загалом про позитивні речі. У наших піснях Ви не знайдете нічого сумного. Думати потрібно лише про хороше, а тема кохання дуже актуальна серед молоді, вона надихає на творчість, тому ми й обрали її. А також вона відповідає нашому внутрішньому світу. Хоча в майбутньому ми плануємо заспівати і щось ліричне.

— Незабаром День усіх закоханих. А чи часто вам зізнаються у коханні?

Галя: — Яна часто запитують, чи вільне у нього серце, і мені дуже подобається його відповідь: У мене дуже-дууууже велике серце і його вистачить на всіхJ І це насправді так. Є багато адекватних і неадекватних зізнань у коханні, різних казусів. Особливо це стосується Яна, коли дівчата намагаються залишити свій номер телефону.

Ян: — Ну, це само собоюJ

— А хто ви в житті? Чим займаєтесь окрім музики?

Галя: — Насправді, ми навчаємось в університеті Франка. Також маємо різні хобі. Я дуже люблю танцювати. Це моє величезне захоплення, яке приносить мені неймовірне задоволення та емоції.

Ян: — А мені подобається грати в баскетбол.

Галя: — А ще ми інтернет залежні. Маємо дуже багато сторінок, які ведемо, і це займає багато часу. Наприклад, Янові на день народження подарували браслет із написом “Слава Україні”, то ми одразу це сфоткали і запостили. Тож інтернет — це одне з основних наших хобі, як і більшості сучасної молоді.

Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери:
DikArt DikArt